Špony na nehty

Nehtové špony COMBIped

COMBIped® inteligentní nehtová špona je zvláště účinná pro zarostlé a deformované nehty.

Jedna strana nehtového špony – drátek zakončený malým háčkem se zasouvá pod okraj zarostlého nebo zkrouceného nehtu a druhý konec špony, který je zakončen plastovou podložkou se lepí na druhou stranu na nehtu. Tato špona podporuje přirozený růst nehtů.

Vzhledem k trvalému vlivu napětí drátku na nehet poskytují inteligentní nehtové špony COMBIped® maximální pohodlí a optimální výsledky ošetření.


Naše společnost ODEL LABORATORIES/PROFI-PEDIKURA.CZ získala na veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 2013 v kategorii inovativní kosmetická metoda hlavní cenu VELKÝ ZLATÝ POHÁR za profesionální nehtové špony COMBIped.

Oblasti použití
COMBIped nehtové špony jsou vhodné pro ošetření deformovaných a zarostlých nehtů. Tento systém umožňuje použití drátku špony, i když je jedna strana nehtu nepřístupná.
V závislosti na jejím používání, pracuje špona na jednu nebo na obou stranách nehtu! Nová inteligentní kombinovaná nehtová špona COMBIped byla vyvinuta na základě úspěchu původní 3TO špony a aktivní nalepovací špony podofix. COMBIped systém kombinuje výhody těchto obou osvědčených systémů. COMBIped špony by měl aplikovat pouze kvalifikovaný a zkušený pedikér nebo podolog.

 

Způsob používání
COMBIped nehtová špona kombinuje sílu drátku špony s výhodami nalepovací špony.

Jedna strana špony se skládá z pružinového drátku, který je zahnutý pod nehet. Druhá strana je vybavena plastovou podložku, která se snadno nalepí na nehet. COMBIped špona má trvalý účinek na nehet a může aktivně působit na tvar nehtu na jedné nebo obou stranách. COMBIped špony přináší dlouhodobý efekt a viditelné výsledky!

COMBIped inteligentní nehtová špona poskytuje konstantní, jemné napětí na nehet, které umožňuje korekci i silně deformovaných nehtů. Napětí působící na nehty může být přizpůsobeno k dané diagnóze výběrem vhodné síly drátku a také lehce přihnutím drátku.

COMBIped špony jsou k dispozici ve třech různých silách: SOFT, MEDIUM, HARD

 

Postup ošetření
Proškolený a zkušený pedikér/podolog vybere vhodnou sílu šponu a přizpůsobí délku k šířce nehtu.

Drátek špony je pak zformován do malého háčku, který bude následně zasunutý pod kraj zarostlého nebo deformovaného nehtu. Po kontrole napětí, se nanese lepidlo na plastovou podložku a připojí se k nehtu. Háček je pak připojen k jedné straně nehtu a podložka je přilepena na nehet.

Nakonec se plastové kolíčky z podložky odstřihnou a místo se zabrousí. Tato účinná metoda je vhodná pro všechny věkové skupiny a také pro diabetiky a děti.

Zkrácený způsob aplikace inteligentní nehtové špony COMBIped: 

 Celý způsob aplikace inteligentní nehtovou šponou COMBIped můžete také zhlédnout na originálním videu spol. 3TO ZDE.

 

COMBIped inteligentní nehtová špona a příslušenství
Startovací sada obsahuje všechny nutné přípravky a nástroje, které potřebujete pro práci se šponami COMBIped:

Součástí každé startovací sady je podrobný návod na použití v českém jazyce! 

1)   COMBIped špony – k dispozici jsou tří tvrdosti drátku – SOFT, MEDIUM, HARD
2)   Speciální vteřinové lepidlo se štětečkem
3)   Tampóny s alkoholem pro odstranění mastnoty z nehtu a špony
4)   3TO kombinované kleště na ohýbání drátku
5)   COMBIped kleště na fixaci špony
6)   Kleště na stříhání drátku
7)   Papírový pilník

Doporučujeme se zúčastnit odborného pětihodinového školení, které obnáší zaškolení a praktické vyzkoušení metod podofix, COMBIped, a navíc každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvováni školení!

Informace o kurzech a školeních na nehtové špony naleznete: ZDE