Špony na nehty

Nehtové špony 3TO Spange

Tento systém drátkových špon, který byl vymyslen jako první,  je nyní nabízen také pod jinými názvy, a proto jsme ho nahradili modernějším implantačním systémem PODOPHARM.

3TO Spange® – drátková nehtová špona představuje bezbolestnou a neinvazivní metodu v ošetření zarostlých a deformovaných nehtů.

Špona je vyrobena z drátku, který se připevňuje pod oba okraje nehtu. Pružinka uprostřed nadzdvihuje okraje nehtu a zmírňuje tak tlak na okolní tkáně. Podporuje tak přirozený růst nehtu a návrat do jeho původního tvaru. Výhoda je, že se 3TO nehtová špona může posunutím v průběhu ošetření použít až 3x.

Aplikace špon 3TO
Oba konce špony jsou opatřeny háčky, které se zasouvají pod okraje nehtu. Mezi oba konce vložíme očko z měkkého drátku. Následně smyčku dotahujeme, dokud nedosáhneme požadovaného napětí. Přebytečný drát odstřihneme. Šponu upevníme a ostrá zakončení drátku překryjeme speciálním vytvrzovacím gelem nebo akrylem.


Produkty: 3TO špony a očka
Špony 3TO jsou dostupné v několika typech:

Standardní špona 3TO-Spange®
Standardní 3TO špona je vyrobena z 0,4 mm pružinového drátu a je využitelná ve více než 95% všech případů.
Malá špona 3TO-Spange®
Malá 3TO špona (3TO špona pro děti) je vhodná pro dětské nehty, pro malé nehty a nehty prstů na rukou. Síla drátku je stejně jako u standardní špony 0,4 mm, ale boky špony je možno zkrátit.
Extra silná špona 3TO-Spange
Extra silná 3TO špona vypadá stejně jako standardní špona, je ale vyrobena z 0,45 mm silného drátku a využívá se u opravdu silných a pevných nehtů. Upevňuje se pomocí extra silné smyčky.

Standardní očko
U standardního očka je drát silný 0,3 mm a je využitelné ve většině případů.
Extra-silné očko
Extra silné očko je vhodné pro silné a tvrdé nehty, síla drátu je 0,35 mm.

Celý způsob aplikace 3TO drátkovými šponami můžete zhlédnout na originálním videu ZDE.

Po absolvování školení všem zájemcům dodáme 3TO Spange – drátkové nehtové špony, originální 3TO nástroje,podrobný návod na použití v českém jazyce a DVD s návodem.

Informace o kurzech a školeních na nehtové špony naleznete:ZDE.